فروش وسایل مربوط به رقص باله درارمنستان و برگزاری کلاس رقص باله درارمنستان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 کفشهای باله طوری طراحی شده اند تا تکنیک بالرین در آن افزایش یابد و در عین حال بتواند پا و قوزک را به خوبی محافظت کند.

 مهرگان سفر ایرانیان شماره تماس :0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین)

بسیاری از متخصصان عقیده دارند کفش باله باید مثل دستکش اندازه باشد. اگر چه این کفشها باید دقیقا سایز پا باشند اما حواستان باشد خیلی تنگ نخرید .

 

باید جای کافی برای حرکت انگشتان پا در آنها وجود داشته باشد.هنگام خرید بهتر است برخی حرکات پا را با آن امتحان کنید در این حالت نباید شستتان به جلوی کفش بچسبد و فشاری احساس کنید .

مهرگان سفر ایرانیان شماره تماس :0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین) 

اگر هنگام خرید بین دو سایز نزدیک به هم گیر کردید بهتر است سایز بزرگتر را انتخاب کنید تا پا در آن جای کافی برای حرکت داشته باشد.بهتر است هنگام خرید به جنس کفش توجه کنید .

 مهرگان سفر ایرانیان شماره تماس :0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین) 

 معمولا کفشهای باله چرم یا کرب  اسی هستند . جنسی که انتخاب می کنید بیشتر سلیقه ای است معمولا چرمی آن گران تر است و دوام بیشتری دارد و شاید زیباتر به نظر برسد اما کفشهایی که از جنس کرباس هستند راحت تر تمییز می شوند چون می توانید به راحتی آنها را داخل ماشین لباسشویی بیاندازید . کف این نوع کفش ها هم دو نوع است . کفی یکسره و کفی جدا . کفی یکسره معمولا مناسب افرادی است که آماده اند روی پنجه حرکت کنند اما نوع مناسب خودتان را پس از چند مدت تمرین می توانید پیدا کنید.مهرگان سفر ایرانیان شماره تماس :0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین)

باله در دنیا:
 از مراکز مشهوری که به نمایش آثار باله در تاریخ اختصاص داشته است باله بولشوی در روسیه، باله ملی فرانسه و باله ملی انگلستان را می‌توان نام برد. امروزه بسیاری از کشورها دست کم یک سازمان ملی باله برای به نمایش درآوردن برترین استعدادهای خویش دارند. از ایزادورا دانکن، بالرین فرانسوی-آمریکایی، به عنوان مادر رقص باله مدرن یاد می‌شود. مهرگان سفر ایرانیان شماره تماس :0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین)

سبک‌ها

تنوع و تکثر فنون و تکنیک‌های این ورزش سبب شده سبک‌های مختلفی به وجود آید. پیدایش سبک‌های مختلف، مراحل و درجات این رشته را به وجود آورده است به گونه‌ای که برای تعیین سطح فعالیت هر ورزشکار آزمون‌ها و امتحان‌هایی در نظر گرفته می‌شود.

 مهرگان سفر ایرانیان شماره تماس :0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین)

انجمن‌ها و سازمان‌های مختلفی که مسئولیت این رشته را در کشورهای خود برعهده دارند با توجه به مراحل آموزش و تکنیک‌های ارائه شده آزمون‌هایی برگزار کرده و به قبول‌شدگان، ضمن اعطای گواهینامه و مجوز مربوطه اجازه انجام تمرینات و تکنیک‌های مراحل بالاتر را صادر می‌کنند. تمامی ورزشکاران و هنرآموزان موظفند پس از گذراندن و فراگیری تمرینات و تکنیک‌های مراحل پایین‌تر و قبولی در آزمون مربوط به آن مرحله، وارد مراحل بالاتر شوند.

مراحل

مراحل این رشته شامل پیش مقدماتی، مقدماتی و مراحل یک تا ۸ می‌باشد.

پس از گذراندن تمرینات هر مرحله، ورزشکاران در حضور مربیان تکنیک‌ها و حرکات خواسته شده را اجرا می‌کنند و مربیان در صورت تایید آن، گواهی موفقیت در آن مرحله را به ورزشکار اعطا می‌کنند. آزمون و امتحانات نهایی هر مرحله برای کلیه ورزشکاران برگزار می‌شود و در صورت عدم قبولی ورزشکار، وی موظف است ضمن استمرار و تداوم تمرینات با افزایش مهارت خود پس از گذراندن آزمون و اخذ گواهی آن مرحله در تمرینات مرحله بعد حاضر شود.

 

 مهرگان سفر ایرانیان شماره تماس :0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین)

Ballet Dance            همه چیز در مورد رقص باله

باله 1 همه چیز در مورد رقص باله کفشهای باله طوری طراحی شده اند تا تکنیک بالرین در آن افزایش یابد و در عین حال بتواند پا و قوزک را به خوبی محافظت کند.بسیاری از متخصصان عقیده دارند کفش باله باید مثل دستکش اندازه باشد. اگر چه این کفشها باید دقیقا سایز پا باشند  اما حواستان باشد خیلی تنگ نخرید . باید جای کافی برای حرکت انگشتان پا در آنها وجود داشته باشد.هنگام خرید بهتر است برخی حرکات پا را با آن امتحان کنید در این حالت نباید شستتان به جلوی کفش بچسبد و فشاری احساس کنید . اگر هنگام خرید بین دو سایز نزدیک به هم گیر کردید  بهتر است سایز بزرگتر را انتخاب کنید تا پا در آن جای کافی برای حرکت داشته باشد.بهتر است هنگام خرید به جنس کفش توجه کنید . معمولا کفشهای باله چرم یا کرباسی هستند . جنسی که انتخاب می کنید بیشتر سلیقه ای است معمولا چرمی آن گران تر است و دوام بیشتری دارد و شاید زیباتر به نظر برسد  اما کفشهایی که از جنس کرباس هستند راحت تر تمییز می شوند چون می توانید به راحتی آنها را داخل ماشین لباسشویی بیاندازید . کف  این نوع کفش ها هم دو نوع است . کفی یکسره و کفی جدا . کفی یکسره معمولا مناسب افرادی است که آماده اند روی پنجه حرکت کنند  اما نوع مناسب خودتان را پس از چند مدت تمرین می توانید پیدا کنید.

...
نویسنده : بازدید : 192 تاريخ : پنجشنبه 17 فروردين 1396 ساعت: 1:58

close
تبلیغات در اینترنت