ارزان ترین تور درسال ۹۶ ارمنستان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

ارزان ترین تور در ارمنستان

 برای رزرو اقامتگاه با شماره تلفن های زیر: 0037494762979 viber,imo,telegram,whatasapp

0037496762979 Tel :   0037455762979 

با کمترین هزینه به ارمنستانسفر کنید

http://armanestanyerevan.persianblog.ir 

اجاره خانه روزانه در ارمن ستانtraveltooarmenia

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که آیا اجاره منزل، آپارتمان روزانه بهتر است یا هتل ؟ جواب این سوال را بارها در قسمت های مختلف سایت داده ایم. شاید بهترین جواب  به این سوال مقایسه خانه روزانه با هتل باشد، در بخش هتل ها اطلاعات جامع و کاملی از هتل ها می توانید بدست آورید و در این بخش به خانه های روزانه، قیمت، امکانات و شرایط رزرو و اجاره آنها می پردازیم.

معمولآ اجاره خانه روزانه در ارمنستان برای افراد بیش تر از 3 نفر پیشنهاد می شود که از نظر قیمتی نسبت به هتل مقرون به صرفه تر می باشد. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که هتل طبق استاندارد های جهانگردی می باشد ولی بر روی خانه های روزانه نظارت خاصی وجود ندارد پس صرفآ ارزان بودن یک خانه ملاک یک انتخاب خوب نمی باشد.

با بیش از 10 سال تجربه در عرصه توریستی در ارمنستان تنها خانه های نوساز در مرکز شهررا به شما پیشنهاد می کند.

چرا خانه های نوساز را به شما پیشنهاد می کنیم؟

بیش تر شما مسافرین عزیز که اولین با به ارمنستان سفر می کنید از خانه های قدیمی ساز ارمنستان اطلاعی ندارند و تصور می کنند خانه ی قدیمی ساز مثل خانه های ایران می باشد و شاید با خود بگویید "خب خانه را که نمی خرم تنها چند روزی در آن اقامت دارم" خانه های قدیمی ساز ارمنستان معمولآ بیش تر از 30 سال قدمت دارند با وجود آن که ممکن است داخل خانه بازسازی شده، زیبا و دلنواز باشد اما از ورودی و راه پله های تمیزی برخوردار نمی باشد:

خانه های قدیمی سازخانه های نوساز
معمولا راه پله ها قدیمی و بازسازی شده نمی باشد. ورود و خروج با کنترل و راه پله ها روشن و نورانی می باشد.
بدون نگهبانی با نگهبانی 24 ساعته
آسانسور قدیمی (معمولا بیش از 20 سال قدمت دارند) آسانسور جدید و تمیز
جای پارک سرباز برای ماشین معمولا دارای پارکینگ سرپوشیده می باشد

خانه های قدیمی ساز نسبت به خانه های نوساز از قیمت کمتری برخودار می باشند و بسیاری از مسافرین عزیز با قبول تفاوت های فی مابین خانه های قدیمی ساز را برای اقامت خود در نظر می گیرند.

مهرگان سفر ایرانیان درارمنستان= 0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین       imo/viber/telegram/line/whatsapp 0037494762979

آپارتمان یک خوابه (ایروان، ارمنستان)

آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان بوزاند (نزدیک میدان جمهوری)

تعداد اتاق ها: 1 خوابه

امکانات: سیستم گرمایشی پکیج (شوفاژ)، سیستم سرمایشی اسپلیت، اینترنت (WIFI)، آشپزخانه (Open)، فول مبله، پارکینگ (در صورت قید کردن در درخواست)

شروع قیمت از 55 دلار (قیمت ذکر شده برای مواقع عادی و با توجه به تعداد نفرات و مدت اقامت متفاوت می باشد)

مهرگان سفر ایرانیان درارمنستان= 0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین       imo/viber/telegram/line/whatsapp 0037494762979 آپارتمان دو خوابه (ایروان، ارمنستان)

آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان آرامی (نزدیک میدان جمهوری)

تعداد اتاق ها: 2 خوابه

امکانات: سیستم گرمایشی پکیج (شوفاژ)، سیستم سرمایشی اسپلیت، اینترنت (WIFI)، آشپزخانه، فول مبله، پارکینگ (در صورت قید کردن در درخواست)، دو سرویس مجزی (1 حمام، 2 توالت)

شروع قیمت از 70 دلار (قیمت ذکر شده برای مواقع عادی و با توجه به تعداد نفرات و مدت اقامت متفاوت می باشد)

مهرگان سفر ایرانیان درارمنستان= 0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین       imo/viber/telegram/line/whatsapp 0037494762979 آپارتمان سه خوابه (ایروان، ارمنستان)

آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان یکمالیان (نزدیک میدان جمهوری)

تعداد اتاق ها: 3 خوابه

امکانات: سیستم گرمایشی پکیج (شوفاژ)، سیستم سرمایشی اسپلیت، اینترنت (WIFI)، آشپزخانه، فول مبل، دو سرویس مجزی (2 حمام، 2 توالت)

شروع قیمت از 110 دلار (قیمت ذکر شده برای مواقع عادی و با توجه به تعداد نفرات و مدت اقامت متفاوت می باشد)

 مهرگان سفر ایرانیان درارمنستان= 0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین       IMO/VIBER/TELEGRAM/LINE/WHATSAPP 0037494762979 انواع اقامت ارمنستان

خیلی از شما دوستان عزیز در مورد اقامت ارمنستان سوال کردید، همان طور که قبلا هم بهتون قول داده بودیم در این مطلب به اقامت های کوتاه مدت و دایمی ارمنستان می پردازیم. اطلاعت داده شده در این مطلب جدیدترین اطلاعات و به روزترین می باشد.

پاسپورت ارمنستان

کارت اجازه اقامت موقت

قابل توجه شما دوستانی که قصد گرفتن کارت اجازه اقامت موقت ارمنستان را دارید، اجازه اقامت موقت به کسانی تعلق می گیرد که دلیل اقامت خود را بتوانند توضیح دهند، اجازه اقامت موقت پس از تکمیل فرم و تحویل مدارک لازم به بخس ویزای اداری پلیس ارمنستان (اویر) 30 روز کاری طول می کشد. کارت اجازه اقامت موقت ارمنستان با سرمایی گذاری کلان مالی، خرید و یا اجاره املاک، نشان دادن درآمد سالانه و یا دپوزیت های بانکی میسر نمی باشد. پس فریب شیادان را نخورید.

اقامت Temporary یا یک ساله همان کارت اقامت یک سال است که اجازه تردد به دفعات از مرز های جمهوری ارمنستان را به شما می دهد، این نوع اجازه اقامت قابل تمدید می باشد. برای اقامت 1 ساله ارمنستان شما باید دلیل اقامت خود را در جمهوری ارمنستان توضیح دهید و اثبات کنید. قیمت تقریبی 260$

اقامت Permanent یا پنج ساله همان کارت اقامت پنج ساله است که اجازه تردد به دفعات از مرزهای جمهوری ارمنستان را به شما می دهد، این نوع اجازه اقامت قابل تمدید می باشد. برای اقامت 5 ساله ارمنستان شما باید دلیل اقامت خود را در جمهوری ارمنستان توضیح دهید و اثبات کنید و باید 3 اقامت 1 ساله نیز در دریافت کرده باشید (اثبات منبع مالی (کار) و یا داشتن ملک) قیمت تقریبی 350$

اقامت Special یا 10 ساله همان کارت اقامت ده ساله است که اجازه تردد به دفعات از مرزهای جمهوری ارمنستان را به شما می دهد، این نوع اجازه اقامت قابل تمدید می باشد. برای اقامت 10 ساله ارمنستان شما باید دلیل اقامت خود را در جمهوری ارمنستان توضیح دهید و اثبات کنید و باید یک اقامت 5 ساله نیز در دریافت کرده باشید. قیمت تقریبی 370$

چه کسانی می توانند برای اجازه اقامت موقت اقدام کنند:

  - کارآفرینان و صاحبان کسب و کار در ارمنستان

  - کارمندان و کارگران رسمی

  - دانشجویان و دانش آموزان بالا 18 سال

  - کسانی که  همسر / پدر و مادر / کودک / خواهر و برادر / پدربزرگ و مادر بزرگ / نوه آنان شهروند ارمنستان و یا کارت اجازه اقامت موقت 5 ساله دارند.

 - کسانی که یکی از همسر / پدر و مادر / فرزند کارت اجازه اقامت موقت 1 ساله دارند.

 - کسانی که ارمنی تبار هستند مثلا: ارمنه ی عزیز کشورمان

مدارک لازم برای تمامی کارت اجازه اقامت موقت ارمنستان:

 - برگه های لازم جهت اثبات دلیل اقامت (مثلا برگه ثبت شرکت و غیره)

توجه: اگر در دانشگاهای ارمنستان تحصیل کنید به صورت رایگان کارت اجازه اقامت موقت یکساله به شما تعلق می گیرد و دانشگاه مربوطه مدارک شما را به بخش ویزای اداره پلیس ارمنستان (اویر) ارسال می کند.

 - 3 قطعه عکس 3*4

 - گواهی سلامت پزشگی از کلینک های معتبر ارمنستان

 - ترجمه رسمی پاسپورت با مهر و تایید دفتر اسناد رسمی ارمنستان (نودار)

پاسپورت قرمز 10 ساله ارمنستان

قانون وضعیت حقوقی اتباع خارجی در جمهوری ارمنستان، مصوب سال 1994، و پس از آن قانون تجدید:

پاسپورت قرمز 10 ساله Special Residency Status جمهوری ارمنستان(وضعیت اقامت ویژه) توسط رئیس جمهور ارمنستان به شهروندان خارجی، ارمنی تبار و همچنین به دیگر افراد برجسته، که خدمات قابل توجهی را به حکومت و ملت ارمنستان ارائه کرده اند و یا در فعالیت های اقتصادی و فرهنگی ویژه ای در ارمنستان شرکت کرده اند اعطا می شود. مدت پاسپورت قرمز 10 سال می باشد. واجدین شرایط با دریافت این پاسپورت می توانند از تمامیه حقوق شهروندی ارمنستان برخوردار شوند. خدمت سربازی برای دارندگان این پاسپورت اجباری نمی باشد، دارندگان این پاسپورت نمی توانند با این پاسپورت به کشورهای دیگر سفر کنند و همچنین حق شرکت در انتخابات ارمنستان را دارا نمی باشند.

پاسپورت (اقامت) دائمی ارمنستان

تصمیم دولت ارمنستان 23 نوامبر 2007 N 1390-N

هر فرد خارجی بالا 18 سال می تواند برای اقامت ارمنستان اقدام کند، تایید و رد صلاحیت شهروندی کاملا با تصمیم رییس جمهور ارمنستان صورت می گیرد. شرایط لازم برای درخواست اقامت دائمی ارمنستان: دارا بودن حداقل 3 سال اقامت قانونی در ارمنستان، مصلط بودن به زبان ارمنی، آشنایی با قانون اساسی ارمنستان.

شرایطی که روند گرفتن اقامت دائمی آسان تر می کند:

 - کسانی که ارمنی تبار هستند مثلا: ارمنه ی عزیز کشورمان

 - کسانی که  همسر آنان شهروند ارمنستان باشد (باید 2 سال از زمان ازدواج رسمی آنان در ارمنستان گذشته باشد)

 - کسانی که  فرزند آنان شهروند ارمنستان باشد (باید سه سال از 18 سالگی فرزند گذشته باشد و دارای پاسپورت دائمی ارمنستان باشد)

مهرگان سفر ایرانیان درارمنستان= 0037494762979 (وایبر٫ایمو٫واتساپ٫تلگرام٫لاین       imo/viber/telegram/line/whatsapp 0037494762979

...
نویسنده : بازدید : 121 تاريخ : جمعه 8 ارديبهشت 1396 ساعت: 3:16

close
تبلیغات در اینترنت