تگ گرجستان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دوستان عزیز وبسایت بست جورجیا خوشحال میشیم که مطالب وبسایت بست جورجیا  را تگ گرجستان (tag)و یا بست جورجیا در شبکه های اجتماعی انتشار دهید .

#گرجستان  یا همان هشتک گرجستان مطالب ما را انتشار دهید و با حمایت از وبسایت بست جورجیا ما در حمایت کنید .

تگ گرجستان (tag) برای حمایت از بست جورجیا تگ گرجستان و یا تگ اقامت گرجستان و ثبت شرکت در گرجستان و مهاجرت به گرجستان را در شبکه های اجتماعی انتشار دهید .

با حمایت شما دوستان و تگ گرجستان ما توانسته ایم در بسیاری از شبکههای اجتماعی محبوب شویم و بیشترین ورودی را از گوگل و شبکه های اجتماعی دریافت کرده ایم و شما نیز اگر از مطالب سایت راضی هستید تگ گرجستان را حمایت کنید

تگ گرجستان شبکه های اجتماعی بست جورجیا

کانال تلگرام بست جورجیا به عنوان بهترین و برترین کانال گرجستان به انتخاب بازدید کنندگان وبسایت : https://t.me/bestgeorgiaco

ادرس صفحه اینستاگرام بست جورجیا :  https://www.instagram.com/bestgeorgiaco

تگ گرجستان

تگ گرجستان مطالب ما (tag)

#گرجستان

#اقامت-گرجستان

#ثبت-شرکت-در-گرجستان

#مهاجرت-به-گرجستان

#تور-گرجستان

#تور-تفلیس

#تور-باتومی

#تور-زمینی-گرجستان

#بست-جورجیا

تگ (برچسب) چیست؟

دسته بندی و تگ گذاری هردو کاربردهای خود را در ارائه مطالب سایت یا وبلاگ دارا هستند. برای حفظ سادگی و دسترسی بهتر کاربران به مطالب سایت پیشنهاد می‌شود که تعداد دسته‌ها را بیشتر از پنج عدد قرار ندهید. کاربران برای دسترسی به موضوع مشخصی در سایت شما از دسته‌ها استفاده می‌کنند و زیاد بودن تعداد آن می‌تواند موجب سردردگمی آن‌ها شود. همچنین محدود بودن آن به نویسنده این امکان را می‌دهد تا موضوع مقاله بعدی خود را براحتی انتخاب کرده و محل نمایش صحیح آن را تعیین کند. برچسب گذاری نیز با هدفی مشابه به کار میرود و ترکیب این دو می‌تواند راهنمای مناسبی برای کاربران در یافتن مطالب مورد نظرشان در سایت شما باشد. در این مقاله به نحوه صحیح استفاده از تگ ها یا همان Tag خواهیم پرداخت.

برچسب‌ها دسته بندی‌های خاص و کوچک‌تر را برای مطالب سایت شما انجام می‌دهند و به محتوای هر نوشته بستگی خواهند داشت. در حالیکه دسته‌بندی براساس موضوع نوشته انجام می‌گیرد. برای ایجاد ارتباط بین مطالب در دسته‌های مختلف باید از برچسب گذاری استفاده کنید.
...
نویسنده : بازدید : 91 تاريخ : دوشنبه 2 مرداد 1396 ساعت: 16:07

close
تبلیغات در اینترنت