اقامت گرجستان | بلاگ

اقامت گرجستان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

چرا اقامت گرجستان

اقامت گرجستان امروزه مورد استقبال بسیاری از ایرانیان و سایر کشورها مانند هند امارات روسیه و سایر کشور ها قرار گرفته است دلیل ان نیز احتمال پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا میباشد و امنیت و داشتن زندگی ارم نیز یکی دیگر از پوئن های خوب این کشور جهت مهاجرت میباشد اما اقامت گرجستان  این راه نیاز به یک مشاور و متخصص دارد .

اقامت گرجستان برای بسیاری از ایرانیان تبدیل به یک هدف و برنامه شده است گروه مشاورین حقوقی بست جورجیا یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت ها در زمینه اقامت به کشور گرجستان بوده و با داشتن دو دفتر در تفلیس و ۴ دفتر در ایران در این راه در کنار شما خواهد بود وکلای حقوقی گرجی و تیم اقتصادی مستقر در دفتر از لحظه ورود تا انتهای مسیر در کنارتان هستند .

اقامت گرجستان از روشهای متنوعی برخوردار است که در ادامه این مطلب سعی میکنیم به گوشه ای از انها بپردازیم توجه نمایید کارشناسان ما در دفتر ایران و دفتر گرجستان به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در کنار شما هستند تا بتوانید بهترین ها را انتخاب کنید شما نیز در این مسیر در کنار ما باشید تا بتوانید بهترین و صحیح ترین تصمیم را بگیرید .

روشهای دریافت اقامت گرجستان

اقامت گرجستان دارای روشهای متعددی میباشد که تماما تخصصی بوده و نیاز به یک مشاور وکیل و مشاور حقوقی میباشد ما در این مسیر برای شما بهترین ها را فراهم کرده ایم و توانسته ایم بالاترین درصد قبولی پرونده را در کشور گرجستان داشته باشیم این مسیر میتواند زندگی شما را دگرگون کند پس با دقت انتخاب کنید تا دچار مشکل نشوید.

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

اقامت گرجستان از طریق ملک برای شخص اقدام کننده

اگر شما در کشور گرجستان ملکی را به ارزش ۳۵۰۰۰ دلار کارشناسی شده خریداری نمایید میتوانید اقامت گرجستان را دریافت کنید این نوع اقامت یک ساله بوده و در صورت داشتن ملک به صورت سالیانه برای شما تمدید میشود سند ملک به نام شخص خودتان زده میشود و قانون  ملک کشورهای امارات و ترکیه شامل حال این کشور نمیشود پس با خیال راحت خرید کنید .

اقامت گرجستان از طریق ملک برای اعضای خانواده

شخص اقدام کننده برای خرید ملک با همان مبلغ ۳۵۰۰۰ دلار کارشناسی شده میتواند علاوه بر خود برای اعضای خانواده خود نیز درخواست اقامت دهد این اقامت برای فرزندان زیر ۱۸ سال میباشد و همسر فرزندان از طریق کفالت توسط وکیل خبره شرکت برای خانواده شما نیز اخذ خواهد شد . این یک فرصت استثنایی برای شما و خانواده شما میباشد اقامت یک کشور اروپایی میباشد .

اقامت گرجستان از طریق کارمندی -کاریابی

روش دریافت اقامت کارمندی گرجستان

اقامت کارمندی در کشور گرجستان به این صورت میباشد که شما به عنوان کارمند یک شرکت معتبر و با سابقه در کشور گرجستان مشغول به کار میشوید و ماهیانه باید مالیات های دولت گرجستان را پردخت نمایید تا بحث تمدید اقامت شما انجام شود این مورد توسط وکیل خبره گرجی شرکت برای شما انجام میشود و امکان دریافت کارت اقامت گرجستان توسط گروه بست جورجیا با کمترین میزان ریجکتی میباشد .

اقامت کارمندی با درخواست کمتر از ۱ ماه

در این روش کارشناسان ما برای شما در کمتر از یک ماه کاری کارت اقامت را دریافت میکنند توجه داشته باشید در اقامت کارمندی حضور شما در کشور گرجستان الزامی بوده و چنانچه از حد استاندارد مورد نظر کشور گرجستان این مورد کمتر باشد و تمدید اقامت گرجستان شما با مشکل مواجه شود در این مورد بست جورجیا هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمیکند .

اقامت کارمندی با درخواست دو ماهه

در این روش شرکت بست جورجیا در عرض ۲ ماه کاری برای شما کارهای اقامتی را برایتان انجام میدهد و کارت اقامت کشور گرجستان برای شما دو ماهه  دریافت میشود و این روش نسبت به روش اول که اقامت در کمتر از یک ماه میباشد شما هزینه کمتری را پرداخت میکنید در هر دو روش اقامت شما توسط وکلای خبره گرجی انجام میشود .

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

در این روش از اقامت شما باید مبلغی معادل ۳۰۰ هزار لاری را در بخشهای که اتاق اقتصادی گرجستان برای شما مشخص میکند سرمایه گذاری نمایید و برای دریافت این اقامت حتما یک وکیل گرجی باید داشته باشید اقامت دائم و دریافت سریع تر پاسپورت گرجستان را میتوانید دریافت کنید این روش یک روش ایده ال برای سرمایه گذاران میباشد در این روش تیم اقتصادی شرکت در کنار شما هستند .

روش دریافت کارت اقامت در گرجستان

کارت اقامت موقت گرجستان

این روش به فرد متقاضی اجازه داده میشود تا زمانی که کارت اقامت داشته باشد در کشور گرجستان اقامت داشته باشد کسب و کار راه اندازی کند شرکت ثبت کند و حساب شخصی و شرکتی داشته باشید این کارت در صورت داشتن شرایط لازم امکان تمدید را دارد .

کارت اقامت دائم گرجستان

در این روش به فرد متقاضی اجازه حضور دائم در کشور گرجستان داده میشود و فرد متقاضی در صورت رعایت قوانین کشور گرجستان میتواند به صورت دائم در گرجستان اقامت داشته باشد این کارت همانند بالا تمامی امکانات را در اختیار شخص دارنده کارت قرار میدهد .

پاسپورت گرجستان شهروندی گرجستان

برای دریافت پاسپورت گرجستان و داشتن تابعیت گرجستان نیاز به یک سری شرایط میباشد که این کارها باید توسط وکلای شرکت برای شما انجام میشود که در ادامه به این شرایط خواهیم پرداخت .

شرایط دریافت پاسپورت گرجستان

اشنا بودن به زبان گرجی برای دریافت پاسپورت

برای دریافت پاسپورت کشور گرجستان شما باید زبان کشور گرجستان را به صورت خواندن و نوشتن به صورت کامل بلد بوده و بتوانید با افسر گذرنامه مصاحبه داشته باشید یادگیری زبان گرجی برای شما راحت است با مشاورین اموزشی ما در عرض ۶ ماه

حضور ۳ سال مستمر در خاک گرجستان برای دریافت پاسپورت

یکی دیگر از شرایط کشور گرجستان حضور سه سال برای دریافت پاسپورت در این کشور الزامی میباشد یعنی شما باید سه سال حضور دائم در این کشور داشته باشید تا بتوانید حضور دائم را داشته باشید

اشنا بودن به تاریخ کشور گرجستان برای دریافت پاسپورت

شما برای دریافت پاسپورت کشور گرجستان نیاز به یادگیری در حد نیاز به تاریخ گرجستان دارید و باید بتوانید اطلاعات مختصر و مفیدی در این رابطه داشته باشید که این امر با زندگی در گرجستان برای شما راحت میشود و میتوانید به راحتی ان را فرا بگیرید

تایید شما توسط دو نفر گرجی برای دریافت پاسپورت

برای دریافت پاسپورت نیاز است دو نفر کارمند در کشور گرجستان شما را تایید کنند که ما در این راه در کنارتان هستیم تا بتوانید پاسپورت کشور گرجستان را دریافت کنید وکلای خبره گرجی در کنارتان هستند

متاسفانه با توجه به زیاد شدن شرکتهای صوری در حال حاظر هنگام ثبت شرکت در گرجستان به شما اقامت نخواهند داد ولی بعد از راه اندازی شرکت و داشتن حسابدار و داشتن حساب شرکت و شخصی و دستگاه اپارت و یک کارمند گرجی بعد از ۳ ماه میتوانید اقامت خود را از این طریق دریافت کنید ولی مالیات ها را فراموش نکنید .

شماره تماس مشاوره رایگان:۰۹۱۲۸۸۷۸۵۷۸

با دو شرکت ثبت شده و قانونی در ایران و گرجستان

اطلاع رسانی تمامی سوالات شما در مورد اقامت گرجستان در کانال تلگرام زیر

https://t.me/bestgeorgiaco

اقامت گرجستان مهم ترین مسئله و دغدقه ای است که برای هر شخصی که هدف خود را کشور گرجستان قرار داده است . دریافت اقامت گرجستان به چندین روش امکان پذیر میباشد که عبارت اند از : دریافت اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری , دریافت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک , دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت , دریافت اقامت تحصیلی گرجستان , اقامت از طریق کار آفرینی , اقامت از طریق استخدام در یک شرکت ثبت شده در گرجستان . تمامی پرونده و فایل اقامتی مشتریان شرکت بست جورجیا به طور کامل و با رعایت قوانین کشور گرجستان می باشد و توسط موکل های حرفه ای گرجی می باشد و احتمال پذیرش فایل مهاجرتی و دریافت اقامت شما از دولت گرجستان چندین برابر میشود

اطلاع رسانی تمامی سوالات شما در مورد اقامت گرجستان در کانال تلگرام زیر

https://t.me/bestgeorgiaco

...
نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : چهارشنبه 22 فروردين 1397 ساعت: 21:47