بهترین راه سرمایه گذاری در گرجستان |فرصت های سرمایه گذاری

ساخت وبلاگ
چکیده : نوشته شده توسط: admin در شاخه :اقامت گرجستان, بهترین, راه  سرمایه,, گذاری,, در گرجستان, چیس... با عنوان : بهترین راه سرمایه گذاری در گرجستان |فرصت های سرمایه گذاری بخوانید :
 بهترین, راه   سرمایه,,   گذاری,, در  گرجستان,

بهترین, راه  سرمایه,, گذاری,, در گرجستان, چیست؟ سرمایه,, گذارانی که می خواهند در گرجستان, سرمایه,, گذاری,, کنند، فرصت, های سرمایه,, گذاری,, فراوان و محیط سرمایه,, گذاری,, را دریافت خواهند کرد که از کارآفرینان خارجی حمایت می کند. این کشور پس از انقلاب سال 2003، اصلاحات دموکراتیک و اقتصادی را شروع کرد و از آن زمان کشور را برای ایجاد شرایط مطلوب سرمایه گذاری,, آماده کرده است.

گرجستان, با یک نظام مالیاتی پایین، سهولت انجام کسب و کار، سطح فساد کم و فرصت, های سرمایه گذاری در زمینه های مختلف تجاری، خود را پرورش می دهد. مشاورین بست جورجیا در تفلیس می توانند به شما در ایجاد یک شرکت جدید در کشور گرجستان, کمک کنند.

بهترین, راه سرمایه گذاری در گرجستان

 از لحاظ تاریخی، گرجستان از دوران باستان در تجارت بوده است. موقعیت جغرافیایی این کشور در نزدیکی دریای سیاه و قرار گرفتن در مسیر تجاری مهم، به موفقیت کشور گرجستان کمک کرده است. ساخت شراب محصول سنتی گرجستان و شاخه ای مهم از اقتصاد این کشور است.

کشاورزی یکی از بخش های اصلی تجارت در کشور با فرصت, های متعدد برای سرمایه گذاری است. شراب مهم ترین صادرات کشاورزی است، اما دیگر محصولات مانند عسل یا فندق بیشتر موفق می شوند. جورجیا دارای منابع طبیعی و مناطق میکرو هواشناسی مناسب برای رشد طیف گسترده ای از میوه ها و سبزیجات است.

بخش تولیدی در بخش غذا و نوشیدنی و بخش تولید محصولات فلزی بسیار پیشرفت کرده است. گرجستان دارای مناطق آزاد تجاری است که معافیت های مالیاتی خاصی را برای شرکت ها ارائه می دهند.

سرمایه گذاری در صنعت گردشگری گرجستان

 بهترین, راه سرمایه گذاری در گرجستان

گردشگری یکی دیگر از بخش های تجاری است که پتانسیل بالقوه ای برای توسعه دارد. این کشور دارای کوهستان و کوه های زیبا، دامنه های اسکی، پارک های ملی و آب معدنی فراوان به شمار می رود (یکی دیگر از محصولات مهم گرجستان).

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری در بخش کشاورزی گرجستان

محیط سرمایه گذاری در گرجستان

گرجستان از لحاظ آزادی اقتصادی، سهولت انجام کسب و کار بسیار خوب است. این کشور دارای یک موقعیت استراتژیک است و شرکت ها در گرجستان در طول و پس از روند سرمایه گذاری از سوی دولت حمایت می شوند. سرمایه گذاران می توانند از انواع شرکت های موجود انتخاب کنند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد فرصت, های سرمایه گذاری شما می توانید با مشاورین بست جورجیا در تفلیس تماس بگیرید.

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت: 12:10